Proč bychom se měli zabývat harmonizací vody a jak její pomocí léčit své tělo

Toto je unikátní dokumentární film, díky kterému změníte svůj pohled na vodu a její vliv na naše zdraví.

Pro nás je harmonizace vody zcela běžnou záležitostí od té doby, kdy jsme na prodejnu přinesli první harmonizační karafu. Každý zákazník od nás může vyzkoušet vodu, která se dokáže pomocí jednoduchého nástroje, kterým je harmonizační láhev, dostat ke svým původním kvalitám. Nechejte se unášet filmem a fascinujícím vědeckým poznatkům o vodě a jejím chování a možnostech jejího využití pro naše zdraví.

Ve dvacáté minutě je ve videu i objevitel tzv.hamonizační vody a postup, kde o chování vody hovoří. JSou zde také informace o tom, jak revitalizační voda ovlivní kvalitu pečiva, spotřeby mouky či chuť kávy. Rozhodně stojí za to, shlédnout film celý.

Další informace o harmonizaci vody naleznete ZDE.

Harmonizaci vody pomocí sklednic můžete provést i na cestách. K tomuto účelu nabízíme zákazníkům na našem e-shopu dva typy cestovních lahví - outdoorové a BIO lahve. 

Úžasné jsou i sklenice, které obsahují afirmace, které pomáhají vodě rychleji "se dostat do kondice". Sklednice s afirmacemi najdete na našem e-shopu zde. A samozřejmostí jsou u nás sklenice s květem života.

Dopřejte si na každém stolu, ať doma nebo v kanceláři ZDRAVOU VODU! Pomáhejte svému tělu tím nejjednodušším možným způsobem. Rádi Vám pomůžeme i s odborným poradenstvím. Kontakt na nás naleznete na našich stránkách.

 

Tagy:
www.siddha-ajurveda.cz |  Copyright © SIDDHA, s.r.o. - All rights reserved eDesign - tvorba www stránek