Service-Plants ájurvédský aromaterapeutický olej SÍLA SRDCE 30ml

Service-Plants ájurvédský aromaterapeutický olej SÍLA SRDCE 30ml
Service-Plants ájurvédský aromaterapeutický olej SÍLA SRDCE 30ml
Výrobce: Siddha
Kód produktu: SP_004
Skladová dostupnost: Na skladě
Cena: 490,00 Kč
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat ke srovnání

SERVICE-PLANTS® ÁJURVÉDSKÝ AROMATERAPEUTICKÝ pleťový OLEJ SÍLA SRDCE - obsahuje 100% australské santalové dřevo, cedr, vetiver

Balení: 30ml

Jemná směs dávných a posvátných olejů užívaná od pradávna ke zklidnění emocí a uzemnění, velmi ceněná pro své osvěžující a povznášející účinky. Santalové dřevo vám umožní rozhodnout se, které myšlenky si chcete ponechat a které necháte jít. Vetiver napomáhá uzemnit se a stabilizovat své emoce a zároveň zrelaxovat hyperaktivní mysl. Stimuluje korunní čakru, což podněcuje k tomu, abychom nebyli příliš ve své mysli, ale obrátili se do svého nitra. Cedrové dřevo má za cíl očistit a zároveň poskytnout pozitivní uzemňovací energii bez stresu a úzkosti.

Vyvinutá jako satvická tridóšická směs, která vyrovnává všechny dóši - váta, pitta & kapha.

Všechny oleje Service-Plants jsou ručně vyráběny v České republice podle tradiční ájurvédské receptury Kumudini Shoba, M.Sc.

Složení: 100% přírodní rostlinné oleje - sezamový, mandlový, olivový, z hroznových semínek & ricinový; 100% přírodní esenciální oleje - vetiver, cedrové dřevo & santalové dřevo.

Ze zkušeností uživatelů:

  • povzbuzuje a podporuje periferní oběh
  • uzemňuje a celkově uklidňuje nervový systém
  • napomáhá při otevírání duchovního srdce (aplikujte na srdeční čakru)
  • vyživuje a hydratuje pleť, zpomaluje proces jejího stárnutí; vynikající i pro muže po holení - obnovuje sílu unavených svalů
  • má protiplísňové a antimikrobiální účinky, výborný na chodidla
  • rychle se vstřebává a nezanechává pocit mastnoty
  • vynáší do popředí pozitivní a duchovní kvality srdce

Složený pouze z čistých přírodních olejů s přídavkem vitamínu E na bázi oleje. Neobsahuje žádné syntetické látky, barviva nebo vůně. Udržujte mimo přímé sluneční světlo a v teplotě pod 30°C. Pouze pro vnější použití. Olej můžete používat dlouhodobě.

Tato patentovaná směs speciálně vyvinutá k dosažení rovnováhy všech dóš (váta, pitta & kapha) je chráněným vlastnictvím Service-Plants USA.

Schváleno Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Použití: Pro denní použití na pleť, tělo a chodidla, k masáži hlavy či k hloubkové masáži celého těla. Vynikající pro muže po holení. Aplikujte 3-5 kapek oleje do dlaní, třením zahřejte a vmasírujte do pokožky. Množství se může měnit dle individuálních potřeb.

ÁJURVÉDSKÝ TIP

Při vypětí nebo vyčerpání, a současně pro celkové uklidnění a relaxaci, vřele doporučujeme natřít olejem před sprchováním celé tělo včetně „bran“ do našeho těla – uši, nosní dírky, okolí očí, ústa, prsa, pupík – a poté smýt teplou vodou bez mýdla. Tato ájurvédská metoda je vhodná pro každodenní použití pro průběžnou detoxikaci těla. Póry se teplem otevřou, olej vstoupí hluboko do těla a vyživí tkáně i kosti. Voda následně smyje toxiny, které tato mocná kombinace olejů z těla vynáší na povrch. Tuto proceduru provádějte večer před spaním, abyste následně mohli nechat tělo i mysl odpočinout a důkladně vstřebat všechny účinky.

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku:Diskuze k produktu ()

www.siddha-ajurveda.cz |  Copyright © SIDDHA, s.r.o. - All rights reserved eDesign - tvorba www stránek