SCRAM™ přípravek proti parazitům - 150 kapslí

SCRAM™ přípravek proti parazitům - 150 kapslí
Výrobce: Healthforce
Kód produktu: 11121
Skladová dostupnost: Vyprodáno
Cena: 879,00 Kč
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat ke srovnání

SCRAM™ přípravek proti parazitům

Je to vy versus oni — zbavte se jich! 

SCRAM™ je přípravek proti parazitům uvnitř vašeho těla. Parazité jsou  všudypřítomní, významně oslabují zdraví, jsou příčinou mnoha zdravotních obtíží, spotřebovávají v těle hostitele živiny a vylučují vysoce toxické odpady. Tento přípravek umí zničit parazity i jejich zárodky a navíc kontroluje reakce při likvidaci parazitů a mikrobů. SCRAM™ doplněk stravy využívá bylin testovaných v průběhu času – černý ořech, hřebíček a pelyněk pro zničení nepříznivých organizmů. Navíc jsme přidali semena ostropestřce a výtažky z wasabi pro podporu jater.

Složení:

Stvol černého ořechu, pelyněk, hřebíček, semena ostropestřce, výtažek z wasabi a enzymy (amyláza, celuláza, lipáza, proteáza).

Doporučené dávkování:

Den 1: 1 kapsle
Den 2: 3 kapsle
Den 3: 6 kapslí
Dny 4-18: 10 kapslí

Ideálně užijte celou dávku najednou, nebo dle doporučení kvalifikovaného zdravotního personálu. Spotřebujte celé balení. V závislosti na vaší výživové situaci bude možná třeba užít i více balení SCRAM™ po různě dlouhou dobu.

Lze optimálně užít s výživou pro játra HealthForce Liver Rescue 4+™ (pro další pomoc s detoxikací), přípravkem pro úpravu zažívání HealthForce Intestinal Drawing Formula™ a přípravkem pro podporu střevní peristaltiky HealthForce Intestinal Movement Formula™ pro celkové zdraví. Pokud se v průběhu užívání přípravku vyskytne nevolnost nebo letargie, přidejte výživu pro játra HealthForce Liver Rescue 4+™, snižte svou dávku, nebo ji vynechejte. NESMÍ být užíváno během těhotenství, kojení nebo pokud se pokoušíte otěhotnět. 

Doporučené přídavky: plnohodnotné potraviny na rostlinné bázi s vysokým obsahem vlákniny, organické, veganská strava s vysokým obsahem vody; vysoký obsah čerstvých zeleninových šťáv; přípravek pro podporu zažívání HealthForce Intestinal Drawing Formula™, přípravek pro podporu peristaltiky střev HealthForce Intestinal Movement Formula™; zelený minerál HealthForce Vitamineral Green™ a vitaminerál Vitamineral Earth™(unikátní a vysoce výživné husté superpotravinové komplexy pro celkovou výživovou podporu a očištění).

EcoFresh Nutrient Lock™: Naše tmavé sklo s unikátním kovovým víčkem a pohlcovačem kyslíku chrání 100% živin (vytváří vakuum). Sklo je recyklovatelné, neuvolňuje nebezpečné plyny a je netoxické při rozkladu. Plastové lahve a kovové/fóliové sáčky dramaticky snižují hladinu živin. Plasty uvolňují nebezpečné plyny a jsou vysoce jedovaté při rozkladu. 

Poznámka: všechny plastové nádoby (více ty z měkkého plastu) uvolňují během stárnutí a opotřebení materiálu plyny. Těkavé organické sloučeniny (TOS) uvolňované z plastů negativně působí na naše zdraví.

Síla zdraví HealthForce SCRAM

  • STARÝ NÁZEV - HealthForce výživový střevní přípravek proti parazitům
  • 100% veganský, neobsahuje gluten
  • 100% čistý, bez pesticidů, bez genetické modifikace, bez obsahu radiace
  • Nyní s kontrolou odstranění parazitů!

Dalsí přísady: Žádné

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

Opište prosím kód z obrázku:Diskuze k produktu ()

www.siddha-ajurveda.cz |  Copyright © SIDDHA, s.r.o. - All rights reserved eDesign - tvorba www stránek