Konečně si užívám pravý indický čaj i dobrý spánek v jednom!

Milá Siddho,

musím vám napsat moji zkušenost s vaším indickým čajem Master Chai Spice, který prodáváte na vašem e-shopu. Když jsem poprvé viděla v sáčku tento váš „instantní nápoj“, byla jsem trochu skeptická, zda může nahradit sypaný indický čaj. Osobně tyto silné čaje ani moc nepiji, protože na mě působí více než povzbudivě, jak se na jejich popisech uvádí. Po jejich vypití u mě totiž následuje vždy stejný scénář. Během večera jsem čerstvá jak rybička, v nočních hodinách ožívám do stavu sovy pálené a nad ránem vypadám jako unavená panda, která se snaží aspoň na posledních pár okamžiků usnout, než bude vypínat zvonící budík.

S vaším čajem Master Chai Spice jsem však zažila zcela novou zkušenost! Po zalití směsi horkou vodou a dochucením medem a mlékem mohu vypít i několik vonících, rozkošných šálků, cítím energii, která ke mně s horkým nápojem přichází, uvědomuji si, jak se mi zklidňuje žaludek po celém dnu, ale večer mohu ulehnout a užívat si spánek jako malé miminko! Když jsem pátrala po tom, jak je to možné, dočetla jsem se na vašich stránkách, že se jedná o směs koření! Což je výjimečné! S tímto jsem se zatím nikdy nesetkala a skoro si myslím, že je to jediný indický čaj u nás, který  je takto vyráběn a přitom je tím docílena ještě lepší chuť než u klasických sypaných indických čajů. Jsem po čaji vždy dobře naladěná a zejména nyní v chladném počasí si jeho chuť a harmonizační účinky dopřávám velmi často.

Díky vašemu čaji Master Chai Spice jsem objevila novou dimenzi pití indického čaje a to bez toho, abych opustila teplo krbu v mém rodinném domku! Díky moc za tento výrobek a snažte se prosím ho mít stále v hojném počtu na vašem e-shopu, protože ho doporučuji, kudy chodím.

Vaše věrná zákaznice Věrka

 

 

Tagy:
www.siddha-ajurveda.cz |  Copyright © SIDDHA, s.r.o. - All rights reserved eDesign - tvorba www stránek