Představení tibetských mís na naší prodejně

Prodejna Siddha je ve Zlíně jediným místem, kde můžete vyzkoušet nebo zakoupit originální, ručně vyráběné tibetské mísy.

V této chvíli máme široký "předvánoční" výběr, který uspokojí každého milovníka těchto božských nástrojů. Lidé, kteří k nám přichází za tibetskými mísami mají rozličné potřeby - někdo zná sílu harmonizace a léčení čaker pomocí zvuku tibetských mís, někdo zná jejich neuvěřitelný účinek při meditaci, relaxaci či masáží, někdo obklopuje těmito antickými až posvátnými mísami proto, aby mu do jeho domova přinesly klid, harmonii a jistotu.

Tibetské mísy jsou známé nejen svými zvukem ale i neuvěřitelným procesem ruční výroby, díky čemuž získávájí punc jedinečnosti, neopakovatelnosti a posvátnosti. Naše videa jsou spíše ilustrační, protože jsme na nich díky technice nedokázali zachytit přesně zvuk mís, ale rozhodně jsme vám chtěli zprostředkovat informaci, že tyto skvělé tibetské mísy čekají na prodejně možná přímo pro vás či někoho blízkého, jako naprosto jedinečný vánoční dárek.

Představení antické 300 let staré mísy 

Novinka - speciálně ručně leštěné tibetské mísy

Další z unikátů na prodejně - velká bohatě zdobená tibetská mísa

A na tomto videu si můžete poslechnout origiální koncert tibetských mís

Stačí, když v absolutní tichosti zavřete oči a ponoříte se do meditace, do vnitřního prostoru. Poslouchejte každý zvuk až do samého konce. Zažíjete naprosto neuvěřitelné meditační a relaxační pocity.

 

 

 

www.siddha-ajurveda.cz |  Copyright © SIDDHA, s.r.o. - All rights reserved eDesign - tvorba www stránek