Ájurvéda: dávná moudrost - moderní život, Kumudini Shoba

Ájurvéda: dávná moudrost - moderní život, Kumudini Shoba
Výrobce: Madal Bal
Kód produktu: kn0001
Skladová dostupnost: Na skladě
Cena: 190,00 Kč
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat ke srovnání

 Kniha "Ájurvéda: dávná moudrost - moderní život" poskytuje porozumění a vhled do dávného indického léčebného systému ájurvédy. Ukazuje nám jak jsou její principy použitelné pro lidstvo dnes stejně jako před tisíci lety. Uvnitř knihy budete schopni odhalit svou vlastní ájurvédskou konstituci a naučit se jak žít svůj život v harmonii se svou vlastní přirozeností. 

Kumudini Shoba, M. Sc., je ájurvédská lékařka a vynikající bylinkářka. Pochází ze Srí Lanky z rodiny, která se po generace věnuje tradiční ájurvédě. Získala akademické tituly jak v oboru západních přírodních věd, tak ájurvédy. Tato uznávaná odbornice a nadaná učitelka předává starověkou moudrost ájurvédy a západního bylinkářství s hlubokým porozuměním lidské psychiky a duchovního vývoje. Žije a vyučuje v Seattlu ve státě Washington v USA. 

"Krásný a praktický úvod do starodávného umění ájurvédy pro moderní dobu. Naučte se poznat svou konstituci a žít v rovnováze s pomocí jednoduchých změn životního stylu. Výborná kniha pro každého, kdo si přeje dlouhý život, vitalitu a zdraví." - Arnie Lade (Victoria, Canada)spoluautorka, s Dr. Robertem Svobodou, knihy Tao & Dharma: Chinese Medicine and Ayurveda (Lotus Press, Twin Lakes, 1995).

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

CaptchaTagy: ajurveda, kniha, ajurvedska, kumudini, shoba

Diskuze k produktu ()

www.siddha-ajurveda.cz |  Copyright © SIDDHA, s.r.o. - All rights reserved eDesign - tvorba www stránek