Musclegard, ájurvédská bylinná mast , 25g

Musclegard, ájurvédská bylinná mast , 25g
Musclegard, ájurvédská bylinná mast , 25g
Výrobce: Link Natural
Kód produktu: DSP-001
Skladová dostupnost: Na skladě
Cena: 98,00 Kč
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat ke srovnání

Musclegard, BYLINNÁ ÁJURVÉDSKÁ MAST NA UNAVENÉ SVALY A KLOUBY, 25g

Ájurvédská bylinná mast Musclegard je pro rychlou úlevu a kompletní léčení onemocnění svalů a kloubů. Link Musclegard je osvědčený bylinný krém. Tradicí používáné ájurvédské bylinné přísady pro léčbu onemocnění kloubů a svalů. Je speciálně navržen, pomocí moderní vědy a techniky k maximalizaci jeho účinnost. Zvláštní výhodou Link Musclegard je, že vyživuje a posiluje sval a rychle je přivádí zpět do normálu. Synergické působení rostlinných složek v Link Musclegard poskytuje rychlou úlevu a podporu uzdravení pro:

 Vhodný na: svalová onemocnění, podvrtnutí, bolest v kříži, oděrky, ztuhlý krk, bolesti zad, bolesti kolena, svalové křeče, ztuhlost kloubů, pohmožděniny
 

Obsahuje extrakt z dvacet pěti hlavních rostlinných druhů. Rostliny používané v Link Musclegard byly uznány v tradiční lékopisech jako účinné při snižování ztuhlost kloubů, podmínky artritických a revmatických a bolest v kříži. Moderní vědecké studie prokázaly, že obsažené bylinné látky podporují obnovu a regeneraci svalstva.

Ingredients: Acorus calamus L., Aegle marmelos L., Alipinia galanga Hance., Alysicarpus vaginalis (L.) DC, Cedrus deodara (Roxb.) Loudon., Glycyrrhiza glabra L., Gmelina arborea L., Hemidesmus indicus R. Br., Mucuna prurens (Hook) D.C., Oroxylum indicum Linn, Vigna mungo L., Piper chaba Hunter., Piper longum L., Piper nigrum L., Plumbago indica L., Premna integrifolia L., Ricinus communis L., Rubia cordifolia L., Stereospermum suaveolens (Roxb.) DC, Syzygium aromaticum L., Saussurea lappa Clark., Tinospora cordifolia (Willd), Hook., Tribulus terrestris L., Withania somnifera (L.) Dunal., Zingiber officinale Rosc.

Způsob použití: Nahřejte pokožku koupelí nebo lokálně sprchou. Mast aplikujte masážními tahy na bolavé místo, udržujte v teple.

Hmotnost: 25 g

Země původu: Sri Lanka 

Upozornění: Mast nepoužívejte na přecitlivělou, popálenou nebo jinak poraněnou kůži, na oční okolí. Pouze k vnějšímu použití. Uchovávejte na chladném a suchém místě.

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

CaptchaDiskuze k produktu ()

www.siddha-ajurveda.cz |  Copyright © SIDDHA, s.r.o. - All rights reserved eDesign - tvorba www stránek