ViaHuman Harmonizační Těžítko – RAINBOW LIGHT 90MM

ViaHuman Harmonizační Těžítko – RAINBOW LIGHT 90MM
Výrobce: ViaHuman
Kód produktu: VHTZ06
Skladová dostupnost: Na skladě
Cena: 1 290,00 Kč
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat ke srovnání

Tento originální ruční výrobek je určen pro energetizaci a harmonizaci prostoru. Těžítko je vhodným doplňkem na pracovní stůl i jako dekorativní prvek do domácnosti. Při pohledu na tento krásný kousek se ve vás snadno rozhostí pocit klidu a vyrovnanosti v průběhu náročného pracovní dne.

Popis

Na své okolí působí energií barev a použitými minerály odpovídající základním čakrám. Lze jej s úspěchem používat jako těžítko, zajímavou dekoraci a používá se také jako zaháněč strašidelných snů pro děti.

Základem je velký křišťálový hrot ve středu těžítka obklopený v každé úrovni třeni kameny příslušející k určité čakře. Hrot funguje jako usměrňovač energie. Přiložením  ruky na těžítko si můžete vychutnat  dokonalý tvar koule a současně holistické působení širokého spektra barev a minerálů. V dolní části je umístěn harmonizační symbol – protínající se ležaté osmičky v kruhu, kde ležatá osmička vyjadřuje nekonečno a symbolizuje harmonické přechody od jangové k jinové energii.

Kruh je symbolem jednoty, celistvosti, dokonalosti a zároveň zobrazuje Slunce – zdroj životní energie na Zemi.

Těžítko je vyrobeno z borosilikátového skla, koule má průměr 90mm a celá výška je 95mm, hmotnost mezi 500-600 gramy.

Energie zelené barvy  a působení použitých kamenů

1. čakra – Červený jaspis – jedná se o kámen,který přináší zdraví sílu a odstraňuje jedovaté látky z oběhového systému,krve a jater. Uzemňuje energii,vynáší na světlo problémy ještě než se rozrostou.Přináší odhodlání k naplnění všech záměrů.Zvyšuje organizační schopnosti a schopnosti posuzovat věci jako celek.

2. čakra – Karneol – Jedná se o stabilizující kámen s vysokou energií. Obnovuje vitalitu,motivaci a účinně stimuluje tvořivé schopnosti.Přináší pozitivní pohled na život,rozhání apatii a motivuje k úspěchu v podnikání i dalších oblastech. Přispívá k lepšímu vstřebávání vitamínů a minerálů. Dokáže čistit jiné kameny.

3. čakra – Tygří oko – je ochranný kámen,který se používá jako talisman proti nepřátelským myšlenkám. Na rozumové úrovni vyrovnává činnost mozkových hemisfér. Pomáhá řešit problémy s přehnanou sebekritikou a zablokovanými tvůrčími silami. Léčí zrak, uzdravuje krk a rozmnožovací orgány,pomáhá při léčení zlomenin.Podněcuje růst energie kundalini.

4. čakra – Aventurín působí kladně na vše co má spojitost s prosperitou a majetkem. Chrátí před geopatogenními zónami a elektrosmogem. Spojuje v jedno rozumovou a citovou vrstvu osobnosti.Podporuje vnímavost a stabilizuje duševní stav. Pomáhá uklidnit a tišit bolesti srdce. Příznivě působí na štítnou žlázu,nadledvinky,plíce,srdce a svalový systém. Elixír z aventurínu přináší úlevu od kožních problémů.

5. čakra – Tyrkys je účinný léčivý krystal. Posiluje meridiány těla, regeneruje tkáně, snižuje kyselost a působí na dnu,revnatismus a žaludek.V duševním životě dodává sílu. Brání mučednickému jednání a sebepoškozování. Pomáhá při stavech vyčerpání,depresí a při návalech panického strachu.Rozptyluje negativní energii a elektrosmog.

6. čakra – Sodalit spojuje logiku s intuicí.Je to vhodný kámen pro rozvoj mysli. Potlačuje duševní zmatek a intelektuální závislost. Podněcuje k racionálnímu uvažování,objektivitě,pravdě a intuitivnímu uvažování. Usnadňuje oprošťování od starých vlastností a ustrnulého způsobu uvažování. Zvyšuje sebevědomí a důvěru ve vlastní schopnosti. Čistí lymfatický systém i jednotlivé orgány a podněcuje vstřebávání tekutin v těle.

7. čakra – Ametyst je mimořádně mocný kámen s velkou ochrannou silou,obdařený vysoce spirituálními vibracemi. Má léčivou a očistnou moc. Působí proti nestřídmosti,překonává závislosti a bloky všeho druhu. Dokáže uklidnit i povzbudit,odstraňuje strach,vztek a zlobu. Čistí auru, podněcuje činnost krční a korunní čakry. Vylaďuje systém žláz s vnitřní sekrecí, zmírňuje bolesti hlavy a léčí nespavost.

Působení kamenů je ještě mnohem mnohotvárnější , ale zde není prostor pro celkový popis. Více informací lze najít v publikaci KAMENY OD A DO Z – Judy Hall.

Aktivací umělým nebo slunečním světlem těžítko akumuluje světlo a pak jej ve tmě vyzařuje.

Hmotnost 0.6 kg
Rozměry 9 x 9 x 10 cm

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

CaptchaTagy: ViaHuman, Harmonizace, Čakry Harmonizační Těžítko, duha, barvy, rainbow, sklo, dárek

Diskuze k produktu ()

www.siddha-ajurveda.cz |  Copyright © SIDDHA, s.r.o. - All rights reserved eDesign - tvorba www stránek