Těžítko ViaHuman 60mm – ametyst

Těžítko ViaHuman 60mm – ametyst
Těžítko ViaHuman 60mm – ametyst Těžítko ViaHuman 60mm – ametyst Těžítko ViaHuman 60mm – ametyst
Výrobce: ViaHuman
Kód produktu: VHT33
Skladová dostupnost: Na skladě
Cena: 590,00 Kč
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat ke srovnání

Tento originální ruční výrobek je určen pro energetizaci a harmonizaci prostoru a současně jej lze používat jako jeden z možných zdrojů energetizace vody pro karafu basic.

Těžítko může být stylovým doplňkem na pracovní stůl i jako dekorativní prvek do domácnosti,kde zaujme kontrastem mezi hladkým a pravidelným vzhledem skla a surovým neopracovaným vzhledem krystalů.

Při pohledu na barvu a strukturu krystalů v těžítku se ve vás snadno rozhostí pocit klidu a vyrovnanosti v průběhu náročného pracovní dne.

Těžítko je vhodným doplňkem při vytváření domácí relaxační zóny.

Popis

Krystaly přírodního neopracovaného ametystu jsou umístěny do skleněného korpusu,který velikostně zapadá do výduti v karafě basic.

Přiklopením karafy na těžítko, tak během několika minut získáte metodou nepřímé aktivace krystalovou vodu, obohacenou o působení energetizačního tvaru karafy.

Dalším využitím těžítka je originální a stylové doplnění bytového interiéru.

Přiložením  ruky na těžítko si můžete vychutnat  dokonalý tvar koule a současně působení krystalů ametystu.Těžítko je vhodnou pomůckou pro meditace.

Křemen ametyst

Tento druh křemene je mimořádně mocný kámen s obrovskou ochrannou silou, obdařený vysoce spirituálními vibracemi.Působí rovněž proti nestřídmosti,překonává závislosti a bloky všeho druhu.Pomáhá proti nespavosti a chrání před nočními můrami.Otevírá cestu pro rozvoj intuice a podporuje tělesné vlohy.Při léčení jej lze použít mimo jiné pro vyladění metabolismu, čištění krve a úlevu od bolesti tělesné i duševní. Pomáhá při kožních i buněčných poruchách a zlepšuje vstřebávání vody do organismu.

Pokud meditujete, odvrací ametyst myšlenky od všeho světského směrem k uklidňujícímu a hlubšímu poznání.Napomáhá přijímání nových myšlenek a působí příznivě na schopnost rozhodování.

Působení ametystu je v souladu s vlivem energie fialové barvy. Fialová barva je vnímána jako spirituální. Je barvou odpuštění, pokory, skromnosti, vnímavosti, senzibility, pomocí ní léčíme sedmou neboli korunní čakru.

V dolní části těžítka je umístěn harmonizační symbol. Tento symbol patří k výrobkům ViaHuman. Ležatá osmička vyjadřuje nekonečno a symbolizuje harmonické přechody od jangové k jinové energii. Kolmé vzájemné umístění ležatých osmiček je obrazným spojením dvou odlišných rovin, tedy materiální a duchovní stránky života. Vše zacykleno kruhem. Kruh nemá konec ani začátek, je symbolem jednoty, celistvosti, dokonalosti a zároveň zobrazuje Slunce jako zdroj životní energie.

Těžítko je vyrobeno z borosilikátového skla, koule má průměr 60mm a celá výška je 70 mm, hmotnost mezi 150-200 gramy.

Fotografie produktů jsou ilustrativní, každý produkt je svým vzhledem originál a liší se v drobných detailech.

 

Pokyny k používání těžítka

 

Těžítko nevystavujte extrémním teplotám pod -10°C a nad 80°C, mohlo by dojít k prasknutí.

Nepokládejte těžítko na horké plochy jako je varná deska.

Nevkládejte těžítko do mikrovlnné trouby ani myčky na nádobí.

Nevystavujte těžítko kontaktu s přímým ohněm, mohlo by dojít k prasknutí

Pokud dojde k rozbití, doporučujeme těžítko dále nepoužívat. Použité materiály nejsou hygienicky závadné.

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

CaptchaTagy: těžítko, ametyst, dárek, sklo, vip

Diskuze k produktu ()

www.siddha-ajurveda.cz |  Copyright © SIDDHA, s.r.o. - All rights reserved eDesign - tvorba www stránek