Šnekový odšťavňovač Nature7 slooowJuicer SJ250W

Šnekový odšťavňovač Nature7 slooowJuicer SJ250W
Šnekový odšťavňovač Nature7 slooowJuicer SJ250W Šnekový odšťavňovač Nature7 slooowJuicer SJ250W Šnekový odšťavňovač Nature7 slooowJuicer SJ250W Šnekový odšťavňovač Nature7 slooowJuicer SJ250W Šnekový odšťavňovač Nature7 slooowJuicer SJ250W Šnekový odšťavňovač Nature7 slooowJuicer SJ250W Šnekový odšťavňovač Nature7 slooowJuicer SJ250W Šnekový odšťavňovač Nature7 slooowJuicer SJ250W
Výrobce: Nature7
Kód produktu: 569503
Skladová dostupnost: Na skladě
Cena: 6 490,00 Kč
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat ke srovnání

Odšťavňovač s velkým vstupním otvorem až 75mm a novým tvarem lisovacího šneku. Inovovaný princip odšťavňování umožňuje vkládat extra velké kusy ovoce či zeleniny do přístroje bez potřeby předkrajování. Tato praktická technologie odšťavňování probíhá ve třech fázích. V první fázi je odšťavňovaný materiál rozdělen horní částí šneku na větší kousky. V druhé fázi je surovina nadrcena na jemno a ve třetí fázi je tato surovina prolisována nerezovým sítem.
Odšťavňovač má silný a tichý motor. Otáčky motoru jsou navíc ještě zpřevodovány takže výsledný lisovací tlak je enormní a otáčky jsou nízké. Tímto pomalým lisováním nedochází ke zvyšování teploty a vitamíny a enzymy ve šťávě tak zůstanou nejlépe zachovány. Díky obrovskému tlaku je surovina dobře vymačkána. Tímto je docílena maximální výtěžnost šťávy, která se pohybuje kolem 85%.
Odšťavňovač Nature7 je univerzální a umožňuje odšťavňování prakticky veškerého ovoce a zeleniny. Výjimku tvoří pouze určité suroviny, které ze samotného principu odšťavnit nelze, jako je třeba banán nebo meruňka.

Sami zákazníci nejlépe hodnotí možnost vkládání celých plodů ovoce a zeleniny. „Jde o úsporu času, malou nebo i střední mrkev nemusím vůbec krájet. Vložím ji do odšťavňovače a než ji přístroj vtáhne dovnitř zbude mi čas, abych si umyl a očistil druhou mrkev.“ Odšťavňování se tím stává naprosto plynulé a pohodlné na obsluhu.

Mytí přístroje jako i rozebrání a sestavení je rychlé a snadné. Jen při mytí sítka je potřeba určité pečlivosti , tak aby všechny otvory zůstaly po umytí zcela čisté.

V balení přístroje naleznete také homogenizační pouzdro, které umožní přípravu kojenecké stravy, ovocného pyré nebo zdravé ovocné zmrzliny.

Odšťavňovací systém je vyroben ze zdravotně nezávadného materiálu a bez obsahu bisfenolu A („BPA free“) a proto je vhodný pro přípravu šťáv také pro kojence a děti.
Odšťavňovač je určen pro použití v domácnosti.
 

Příslušenství

- nádoba na šťávu 1 litr
- nádoba na odpad 1 litr
- kartáč na čištění
- homogenizační pouzdro na mražené dezerty

 

Hlavní přednosti

  • silný a tichý motor
  • široký vstupní otvor
  • snadné čištění
  • vysoká výtěžnost
  • zátka výpusti šťávy

příkon:

250W

otáčky:

60/min

výtěžnost šťávy:

85%

doba nepřeruš. provozu:

<25min.

rozměry (základna x výška):

200x235x485

hmotnost:

6,6kg

info text:

nádoba na šťávu 1000ml, nádoba na dřeň 1000ml

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

CaptchaTagy: snekovy, odstavnovac, 250W, juicer

Diskuze k produktu ()

www.siddha-ajurveda.cz |  Copyright © SIDDHA, s.r.o. - All rights reserved eDesign - tvorba www stránek