Bachovy esence WILD ROSE č.37, 20ml -Planá šípková růže REZIGNACE, APATIE

Bachovy esence WILD ROSE č.37, 20ml -Planá šípková růže  REZIGNACE, APATIE
Výrobce: Nelsons, Bach Flower Remedies
Kód produktu: BCH37
Skladová dostupnost: Na skladě
Cena: 285,00 Kč
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat ke srovnání

Malý zájem o okolí. Rezignace, apatie k životu, nezájem, odmítání snahy o změnu.

Lidé této esence vypadají, že duševně nežijí - jsou apatičtí, rezignovaní, nemají zájem o svůj život a jeho změnu, životem se plíží jako stíny. Necítí žádnou motivaci a nemají snahu si pomoci. Zmeškají své životní příležitosti. Jsou uvězněni v jakési prázdnotě a nicotě. Vzdali boj o svůj vlastní život v radosti. Jejich vitalita a ambice jsou nulové. Často jsou unuděni a nudní. Je jim všechno jedno. Nejsou vzteklí, nejsou zoufalí, jsou "nijací". 

Wild Rose je vhodná pro lidi, kteří rezignovali na nepříjemnou situaci. Tím může být nemoc, monotónní životní situace nebo nevhodné zaměstnání. Tito lidé si nestěžují a jsou apatičtí, než by se znovu uzdravili, než aby změnili zaměstnání nebo se těšili z jednoduchých věcí života. I když jsou jejich životní poměry vším jiným než uspokojivými, nenachází se u nich skutečný pocit neštěstí. Tak nevynakládají žádné úsilí, aby okolnosti změnili. Tím dělají tito lidé na ostatní nudný a neradostný dojem, že nejsou schopni využít svůj potenciál.

V nemoci rychle vzdávají svůj boj. Diagnózy jako „ s tím se musíte naučit žít“ přijímají velmi rychle a akceptují jako něco, co je dávno dané. Tito lidé reagují rezignací namísto deprese a akceptují život takový jaký je. Chybí jim průbojnost a ambice.

Esence Wild Rose je probudí. Je však třeba, aby je jejich okolí nasměrovalo, oni sami nebudou mít snahu si pomoci. Esence jim vrátí to, čemu se říká "životní jiskra".

* Užitečná rada: Při výběru esence vnímejte to podstatné, co chcete změnit a dostat pod kontrolu. Není pravidlem, že Vaše osobnost pokryje všechny popsané příznaky, emoce a povahové rysy u studované esence uvedené. Může, ale nemusí. Zaměřte se na to, co Vás trápí nejvíce. Každý z nás je originál a nelze ho "zaškatulkovat", lze ale vyladit obraz určitého typu osobnosti a podle toho esenci zvolit.

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

CaptchaTagy: bachovy esence

Diskuze k produktu ()

www.siddha-ajurveda.cz |  Copyright © SIDDHA, s.r.o. - All rights reserved eDesign - tvorba www stránek