Bachovy esence HORNBEAM č.17, 20ml, Habr obecný, POCIT „PONDĚLNÍHO RÁNA“

Bachovy esence HORNBEAM č.17, 20ml, Habr obecný, POCIT „PONDĚLNÍHO RÁNA“
Výrobce: Nelsons, Bach Flower Remedies
Kód produktu: BCH17
Skladová dostupnost: Na skladě
Cena: 299,00 Kč
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat ke srovnání

HORNBEAM - Habr obecný (Carpinus betulus)

Skupina Nejistota.

Odkládání povinností, mentální únava, chybějící jiskra.

Lidé mentálně vyčerpaní, kteří neustále odsunují své úkoly a povinnosti, protože na ně necítí dost sil. Chybí jiskra, cítí se prázdní a unavení. Často používají stimulaci, jako kávu, alkohol či cigaretu. Neschopnost postavit se přímo čelem k úkolu či práci - pocit "pondělního rána".

Hornbeam je určen lidem, kteří se cítí vyčerpaně a jako vymačkaní, ale spíš na duševní než tělesné úrovni. Tito lidé se probouzí s pocitem skepse a pochybnostmi, zda zvládnou úkoly a povinnosti dne. Považují za obtížné čelit problémům nebo zvládnout denní program, i když obvykle všechno zvládají.

Hornbeam je vhodný při přepracovanosti, při pocitu „lenosti“ nebo chybějících změnách v životě, jako i při přípravě na zkoušku (viz dále Olive). Nedostatek entuziasmu může někdy vést i k odkládání obchodních setkání. Spánek jim nepřináší žádné zotavení a při zotavování z nemocí pochybují o síle se uzdravit.

Dnešní doba na nás klade velké nároky, abychom uspěli jak v duchovní, tak v materiální sféře. Vytrácí se rovnováha mezi relaxací a prací, mezi tlakem a oddychem, až prostě mysl vypne, řekne: Stop. Tehdy může přijít vyhoření, nezájem o svět okolo, mentální únava a nechuť k povinnostem, k práci, ke studiu... 

Esence Hornbeam povzbuzuje chuť k životu a k práci, vitalitu. Umožňuje najít správný poměr mezi prací a odpočinkem. 

* Užitečná rada: Při výběru esence vnímejte to podstatné, co chcete změnit a dostat pod kontrolu. Není pravidlem, že Vaše osobnost pokryje všechny popsané příznaky, emoce a povahové rysy u studované esence uvedené. Může, ale nemusí. Zaměřte se na to, co Vás trápí nejvíce. Každý z nás je originál a nelze ho "zaškatulkovat", lze ale vyladit obraz určitého typu osobnosti a podle toho esenci zvolit.

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

CaptchaTagy: bachovy esence

Diskuze k produktu ()

www.siddha-ajurveda.cz |  Copyright © SIDDHA, s.r.o. - All rights reserved eDesign - tvorba www stránek