Bachovy esence CRAB APPLE č.10, 20ml - Malus pumila, Plané jablko, POCITY MÉNĚCENNOSTI, NEČISTOTY

Bachovy esence CRAB APPLE č.10, 20ml - Malus pumila, Plané jablko, POCITY MÉNĚCENNOSTI, NEČISTOTY
Výrobce: Nelsons, Bach Flower Remedies
Kód produktu: BCH10
Skladová dostupnost: Na skladě
Cena: 295,00 Kč
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat ke srovnání

Skleslost a zoufalství. Pocit fyzické a mentální nečistoty, pocit méněcennosti, hledání vad na svém vzhledu. Puntičkářství.

Očistná esence. Měli by ji užívat lidé, kteří se cítí mentálně nebo fyzicky nečistí, mají o sobě špatné smýšlení, hledají vady na svém vzhledu. Často jsou to puntičkáři, kteří uklízejí každý drobek či si stále chodí mýt ruce. Mívají problémy se sexualitou - cosi nečistého, pak se z nich mohou stát upjatí lidé s vysokou morálkou a nedostupností. Tito lidé mohou trpět různými druhy obsesního chování. Často do kategorie této esence patří moralizující ženy s uklízecí mánií, ženy, které považují sex za cosi nečistého (ale i muži), hypochondři, kteří neustále běhají po doktorech. Mohou si stále mýt ruce nebo se např. pětkrát denně sprchovat. Mohou mít nepřiměřený strach z bakterií, z hmyzu, ze zkaženého či nezdravého jídla. Mají velký smysl pro maličkosti, ale podstatné věci jim unikají. Můžou mít komplex méněcennosti. Problém bývá s dospívajícími dětmi, které jsou zděšení z měnícího se těla. Tento stav může vést k odporu k vlastnímu tělu, k sebepoškozování a ubližování si. Je to esence pro mladé lidi s akné. Plané jablko se spojuje se světem pořádku, čistoty a dokonalosti, všechno, co je v rozporu s touto představou, adepty na esenci Crab Apple zatěžuje a mate. Bývají velmi senzitivní.
Esence Crab Apple vnese do Vašeho prožívání zdravý smysl pro pořádek a uvolní spontánní chování. Je součástí Krizového krému. Na rozdíl od ostatních Bachových esencí může očišťovat na duševní i tělesné úrovni. Je tak např. vhodná, když se staráte od dlouhodobě nemocného člověka či děláte nečistou práci. Může se užívat i jako koupel (10 kapek z lahvičky přidáme do vany na očistnou koupel, 5 kapek použijeme na obklady a zábaly). Plané jablko je možné použít při půstu k rychlejší detoxikaci či při kocovině.

 

SYMPTOMY V BLOKOVANÉM STAVU:
*přehnané uplatňování čistoty na duševní i fyzické úrovni
*člověk se sám sobě oškliví, protože jednal v nesouladu se svou povahou
*zvýrazněná „duševní hygiena"
*pocit hříšnosti, nečistoty, poskvrněnosti
*přehnaný smysl pro detaily, aniž by byl vnímán celek
*pocit, že musí smýt nečisté myšlenky
*lpění na detailech a maličkostech
*vzorné ženy v domácnosti, pedantství
*potíže s fyzickými projevy: milování, líbání, kojení aj.
*štítí se vlastního těla při akné, vyrážce, pocení, bradavicích aj.
*vnitřní alergie a averze vůči špíně, hmyzu, bakteriím
*neustále mytí rukou
*strach z potravin, ze znečištěného prostředí, vody, z veřejných toalet
*obava i z banálních nemocí

 

 * Užitečná rada: Při výběru esence vnímejte to podstatné, co chcete změnit a dostat pod kontrolu. Není pravidlem, že Vaše osobnost pokryje všechny popsané příznaky, emoce a povahové rysy u studované esence uvedené. Může, ale nemusí. Zaměřte se na to, co Vás trápí nejvíce. Každý z nás je originál a nelze ho "zaškatulkovat", lze ale vyladit obraz určitého typu osobnosti a podle toho esenci zvolit.

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

CaptchaTagy: bachovy esence, méněcennost, puntičkářství

Diskuze k produktu ()

www.siddha-ajurveda.cz |  Copyright © SIDDHA, s.r.o. - All rights reserved eDesign - tvorba www stránek