Ájurvédská káva BRAHMI, pro paměť a koncentraci, 50g

Ájurvédská káva BRAHMI, pro paměť a koncentraci, 50g
Výrobce: DNM
Kód produktu: ayu008
Skladová dostupnost: Na skladě
Cena: 99,00 Kč
Množství:     - NEBO -   Přidat do seznamu přání
Přidat ke srovnání

PŘÍCHUŤ: LÍSKOVÝ OŘÍŠEK, MOCCA nebo BEZ PŘÍCHUTĚ

Stručný popis:
Instantní kávovina s himalájskou bylinou BRAHMI. Podporuje paměť a koncentraci.
 

Podrobný popis: Brahmi (Bacopa monnieri) pomáhá ke zlepšení paměti a koncentrace, celkovému zklidnění a pro získání lepší schopnosti učit se, jasně uvažovat a rychle reagovat. Působí i proti stresu a jeho následkům na zažívání. Z hlediska tradiční čínské medicíny je brahmi považována za vynikající Jang tonikum. Další složka, čekanka lékařská (Cichorium intybus), podporuje trávení a příznivě působí na činnost jater.

Návod k použití:
Do šálku dáme 1/4 až 1/2 čajové lžičky ajurvédského kafe a zalijeme horkým či studeným mlékem. Můžeme dosladit dle chuti. K zalití můžeme použít i vroucí vodu a doplnit mlékem v poměru 2:1. Nepoužíváme převařené mléko ani nesypeme ajurvédské kafe do šálku s mlékem či vodou.

Zařazení z hlediska ajurvédy:
Z hlediska ajurvédy působí Brahmi jako výživa mozkových buněk a vynikající anti-oxidant. Má výrazný MEDHYA efekt – schopnost zvyšovat sílu mysli. Podporuje a zlepšuje všechny mentální funkce, včetně schopnosti chápat (DHI), pamatovat si (DRHITI) a vybavovat si zapamatované (SMRITI) a zároveň koordinovat tyto tři mentální aspekty. Zvyšuje tak schopnost efektivního využití mentálního potenciálu. Chrání mozek před nepříznivými příznaky stárnutí. Doporučuje se všem typům konstituce (VAT, PITT i KAPHA).

Množství: 50 g

Složení: Ve 100 g  výrobku je obsaženo 94 g čekanky lékařské (Cichorium Intybus) a 6 g výtažku z byliny brahmi (Bacopa monniera). Jeden gram extraktu je získán z 8 gramů byliny brahmi.

Výhody: Ajurvédské kávy tohoto výrobce jsou velmi lahodné. Mají silnou, hořkou chuť a vynikající účinky. Je to naprosto jedinečná náhražka kávy. Nemá však překyselující účinek. Můžu jenom doporučit.

Nevýhody: Pozor! Musíte se naučit kafíčko správně dávkovat. Pokud si dáte podle svého zvyku vrchovatou kávovou lžičku na šálek, tak se musíte smířit s neskutečně silnou chutí. Doporučujeme dávkování něco kolem půl lžičky na menší hrnek.

Výrobce: Plantes Med Laboratories Pvt. Ltd. Jaipur, Indie

Napsat recenzi

Jméno a příjmení:


Text recenze: Poznámka: HTML tagy budou ignorovány!

Hodnocení: Nejhorší           Nejlepší

CaptchaTagy: ajurvedska, kava, brahmi, pamet, koncentrace

Diskuze k produktu ()

www.siddha-ajurveda.cz |  Copyright © SIDDHA, s.r.o. - All rights reserved eDesign - tvorba www stránek